PKE Interier
designové jídelní a barové židle, zahradní nábytek, stoly, barové stoly, křesla, pohovky, doplňky pro domácnosti, restaurace...

banketový nábytek LUK

banketový nábytek LUK
banketový nábytek LUK 
20.8.2020 
banketový nábytek LUK

Moderní skládací restaurační nábytek se díky svému provedení vyznačuje vysokou odolností vůči povětrnostním podmínkám, nadprůměrnou životností a zároveň skvěle vypadá.

Díky použití inovativních návrhů a nejlepších konstrukčních materiálů je cateringový nábytek Luk lehký a odolný, což poskytuje ideální řešení pro pořádání různých kulturních a dalších veřejných akcí.

V naší nabídce gastro nábytku jsou skládací stoly a židle pro každou příležitost. Jejich nejdůležitější výhodou je možnost jejich využití při akcích pořádaných i pod širým nebem. Na rozdíl od tradičního banketového nábytku, použití nejkvalitnějších plastových a trvanlivých lakových nátěrů činí skládací restaurační nábytek odolným vůči vlhkosti a UV záření.

Pokud jde o stoly Luk, jsou skvělou náhradou za klasické stoly používané v jídelnách, bistrech a restauracích. Klasické modely stolů byly vyrobeny z lamina a těžkého kovového rámu. Nejen, že byly těžší, ale hlavně nebyly odolní vůči povětrnostním podmínkám nebo vlhkosti.

U nových modelů je stolová deska stolu vyrobena z jednodílného pevného lisovaného plastu, což usnadňuje manipulaci a bezpečné použití. Správně zkonstruované modely těchto stolů se sklopnou podnoží a deskou odolnou proti deformaci zaručují velmi vysokou stabilitu a odolnost proti zatížení až do 900 kg.

Jídelní a banketový nábytek Luk lze snadno skládat a rozkládat. Zejména v případě stolů umožňuje speciální konstrukce bezpečné stohování, což šetří značné množství úložného prostoru. Pro snadnou manipulaci lze použít speciální transportní vozíky, které jsou snadno ovladatelné.

Funkční vlastnosti banketového nábytku LUK

  • nízká hmotnost
  • snadné použití a údržba 
  • jednoduchost skládání a skladování umožňují velmi rychlou a flexibilní organizaci prostoru před plánovanými událostmi

Díky všem těmto výhodám nebude efektivní organizace venkovních i vnitřních akcí všeho druhu pro velké množství lidí problém. Pro elegantnější vizuální efekt může být skládací cateringový nábytek Luk vybaven elegantními, vysoce kvalitními textiliemi - zvláště pružnými, dokonale přizpůsobenými tvaru nábytku jako jsou například ubrusy na stoly nebo potahy na židle.

Celý sortiment cateringového a banketového nábytku byl navržen s ohledem na přísné komerční normy. Víme velmi dobře, že každý zákazník má jiné požadavky na jídelní nebo banketové stoly, proto náš sortiment zahrnuje další modely stolů v několika provedeních jako například stoly Luk 500, 800 nebo EC. Mezi nimi najdete modely se čtvercovou, obdélníkovou, polokruhovou nebo lichoběžníkovou stolovou deskou.

A co víc, máme velmi širokou nabídku dekorů stolových desek, takže si můžete vybrat z mnoha různých barev a najít tu správnou pro vás. Jedním z nejpopulárnějších je odstín přírodního javoru nebo olše. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.
80350 (1) 80350 (7) 80350 (4) banketový skládací stůl banketový stůl transportní vozíky na banketové stoly 70183 3 70183 4 banketový stůl vysoký vysoký banketový stůl banketový stůl LUK 62 80615 (5) 80615 (11) POLY 7 czarne (2) POLY 7 czarne (3) POLY 7 białe (2) POLY 7 białe (3) POLY 9 POLY 9 (3)
Úvodní stránka   Novinky   banketový nábytek LUK