PKE Interier
designové jídelní a barové židle, zahradní nábytek, stoly, barové stoly, křesla, pohovky, doplňky pro domácnosti, restaurace...

O nás

PKE Interier - nábytek do kavárny, restaurace, baru i domácnosti

Dodáváme moderní, pohodlný italský nábytek vysoké kvality, vhodný pro gastro provozy, veřejné prostory i domácnosti. Veškerý nábytek je vyráběn z velmi kvalitních materiálů pomocí nejnovějších technologií. V našem sortimentu najdete italské židle, křesla, barové židle, pohovky vhodné do moderních i klasických interiérů. Náš nábytek zaručuje komfort a je dostatečně odolný pro komerční využití.

Barové židle - jejich výběr by měl být založen na stylu vaší kavárny, restaurace, baru, domácnosti a také velikosti barového stolu. Co se týče stylu, můžeme vám nabídnout jak klasické dřevěné barové židle, tak vysoce designové barové židle. V naší nabídce najdete barové židle vhodné pro venkovní použití, které jsou vyrobené z materiálů odolných vůči povětrnostním podmínkám. Všechny barové židle z naší nabídky vynikají moderním designem a velmi kvalitním zpracováním.

Jídelní stoly - stoly do kaváren, restaurací, barů i domácností. Naše nabídka zahrnuje klasické dřevěné i moderní jídelní stoly převážně italské výroby, které jsou svou kvalitou určené do zátěžových provozů kaváren, restaurací, barů, hotelů a dalších veřejných prostor. Nabízíme barové stoly, jídelní stoly i nízké stoly s kulatou, čtvercovou, obdelníkovou, nebo elipsovitou stolovou deskou. V našem sortimentu najdete i stoly vhodné pro venkovní použití.

Židle do kaváren, restaurací, jídelen i domácností. Nabízíme široký výběr židlí různých stylů - od klasických až po designové židle v různých povrchových úpravách, vzorech a čalouněních. Všechny námi nabízené židle vynikají kvalitním zpracováním, pohodlným sezením a atraktivním vzhledem. Vyberte si z naší nabídky stohovatelné, nebo skládací židle pro venkovní použití - rauty, recepce, nebo jiné akce, kde oceníte jejich snadnou manipulaci a skladovatelnost.

Naši nabídku italského nábytku stále rozšiřujeme o nové produkty moderních tvarů, čistých linií a propracovaného italského designu od renomovaných výrobců. Prezentované nábytkové produkty vytváří elegantní, živé, pohodlné a relaxační prostředí. Srdečně vás zveme na prohlídku naší široké kolekce kvalitního, atraktivního a cenově dostupného italského nábytku pro kavárny, restaurace, hotely, bary i domácnosti.
Úvodní stránka   O nás