PKE Interier
designové jídelní a barové židle, zahradní nábytek, stoly, barové stoly, křesla, pohovky, doplňky pro domácnosti, restaurace...

Jak vybrat správný nábytek

Jak vybrat správný nábytek
Máme pro Vás několik užitečných tipů na vhodný nábytek pro kavárnu, bar, restauraci.
Plánujete otevření kavárny, restaurace, nebo baru? Ve velmi tvrdé konkurenci mezi kavárnami a restauracemi v dnešní době znamená, že otevření nové provozovny vyžaduje interiér, který vynikne mezi ostatními.
12.5.2010 
Tipy na vhodný restaurační a kavárenský nábytek

Máme pro Vás několik užitečných tipů na vhodný nábytek pro kavárnu, bar, restauraci. Plánujete otevření kavárny, restaurace, nebo baru? Ve velmi tvrdé konkurenci mezi kavárnami a restauracemi v dnešní době znamená, že otevření nové provozovny vyžaduje interiér, který vynikne mezi ostatními.

Nevíte, jak si vytvořit jedinečnou identitu pro svou kavárnu, nebo restauraci?
Jedním ze způsobů jak toho dosáhnout je vybavení vhodným nábytkem, který dá Vaší provozovně jedinečnou atmosféru, kterou najde zákazník pouze u Vás.
Zkuste dát stolům a židlím originální vzhled pomocí naší jedinečné technologie Visual, 
která přenese Vaše představy na stolové desky a židle. Díky Vaší kreativitě můžete mít kavárnu, restauraci, nebo bar s jedinečným interiérem.

Po náročném dni v práci nebo doma, je určitě příjemné relaxovat ve své oblíbené kavárně. Není proto divu,
že v poslední době došlo k rozmachu restauračního průmyslu zejména kaváren. Díky hektickému životnímu stylu hledá člověk místo, kde může relaxovat a kavárna nabízí právě tuto možnost.

Pokud jste vlastníkem kavárny, víte, jak důležité je zajistit, aby Vaše kavárna byla vybavena nábytkem, který Vašim zákazníkům pohodlné místo k večeří, nebo k relaxaci.

Nelze tedy popřít, že pohodlný nábytek hraje pro zákazníka významnou roli při výběru místa k odpočinku. Z tohoto důvodu je důležité mít stoly, židle, křesla, křesílka a pohovky, které budou nejen esteticky příjemné, ale také poskytnou maximální komfort a odpočinek pro Vaše zákazníky.

Jediný způsob, jak toto zajistit je výběr kvalitního kavárenského a restauračního nábytku, který může současně zaručit dlouhou životnost a pohodlí. Kvalitní pohovka, křeslo, nebo křesílko umožní zákazníkovi relaxaci, pohodlí a nedovolí tak aby se pití kávy stalo díky nekvalitnímu nábytku nepříjemné, nebo dokonce nesnesitelné.
Věříme, že díky našemu širokému sortimentu  pro Vás nebude  těžké najít vhodný kavárenský, nebo restaurační nábytek.
 
Úvodní stránka   Novinky   Jak vybrat správný nábytek