PKE Interier
designové jídelní a barové židle, zahradní nábytek, stoly, barové stoly, křesla, pohovky, doplňky pro domácnosti, restaurace...

křesla a barové židle FL@T

křesla a barové židle FL@T
křesílka a barové židle FL@T design_Martin Ballendat 

Jak již název napovídá, křesílka a barové židle Fl@t jsou vyrobeny z tenké, ploché, flexibilní čalouněné formy, která je ohnuta, tak aby získala jedinečnou skořepinu sedáku. Čalouněné prvky jsou uchyceny pomocí speciálních ocelových spojek, které současně vytvářejí atraktivní design. 
7.8.2019 
Skořepina židlí je zavěšena na oblouku z černě lakovaného hliníku, připojeného k základně pomocí stejného materiálu. Lehce ohebná skořepina poskytuje vzhled lehkosti, ale také nabízí nejvyšší úroveň pohodlí při sezení.

Barové židle a křesla Fl@t jsou vhodná do moderních interiérů kaváren, hotelů, kanceláří i domácností. Pro zaslání cenové nabídky nebo více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.
barová židle Fl@t design barová židle Fl@t design kreslo Fl@t design křesla Fl@t Fl@t design Fl@t křesílka Fl@t křesla Fl@t křeslo Fl@t fl@t_923.81_c6.hd křesla Fl@at křeslo Fl@t křeslo Fl@t_
Úvodní stránka   Novinky   křesla a barové židle FL@T